Zespół Szkół w Żółkiewce
Godło
ZS
w Żółkiewce
Oj, weekend już się kończy!
17
:
18
:
50
Menu

Zobacz również
dziennik bip bip perspektywy OSE

Godziny do dyspozycji

Godziny do dyspozycji dla uczniów w roku szkolnym 2022/2023

Nauczyciel prowadzącyDzień tygodniaGodziny zajęćPrzedmiotsala
Henryk Różyłoponiedziałek 14.00- 15.00przedmioty zawodowe, mechanizacyjne, informatyka7
Dariusz Golecponiedziałek 14.40 – 15.40przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Krzysztof Chudziakwtorek8.45 – 9.45przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Marcin Szafraniecwtorek11.30 – 12.30przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Andrzej Mirosławwtorek8.00 – 9.00przepisy ruchu drogowego
Maria Mirosławwtorek11.30 – 12.30przedmioty ekonomiczne, bibliotekaBiblioteka, 17
Alina Chromczakczwartek13.35 – 14.35j. polski12
Danuta Okapawtorek12.30 – 13.30j. niemiecki11
Ks. dr Franciszek Klizaczwartek12.20 – 13.20religia5
Jerzy Stępieńśroda12.20 – 13.20historia, wiedza o społeczeństwie14
Roman Górapiątek10.30. – 11.30j. angielski13
Justyna Roczeńczwartek13.20 – 14.20fizyka, chemia, matematyka3
Katarzyna Walśroda12.00 – 13.00wychowanie fizycznesala gimnastyczna
Renata Sadurskaponiedziałek10.30. – 11.30biologia3
Karolina Komanponiedziałek /214.00 – 15.00psychologia10
Krystyna Kataczwartek /28.45. – 9.45plastyka
ks. Kamil Wołyński wtorek /213.10 - 14.10religia
Alicja Wróbelpiątek /212.25 - 13.25geografia
Bozena Dziedzicśroda /214.04 - 13.05przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne, WDŻ
Ewa Pawełkiewiczpiątek /214.00 - 15.00pedagog, pedagog specjalny

Godziny do dyspozycji dla rodziców w roku szkolnym 2022/2023

NauczycielDzień tygodniaTermin
Dyrektor Szkoły – Henryk Różyłoponiedziałek/wtorek14.00 – 15.00
Dariusz Golecponiedziałek 14.40 – 15.40
Krzysztof Chudziakwtorek8.45 – 9.45
Marcin Szafraniecwtorek11.30 – 12.30
Andrzej Mirosławwtorek8.00 – 9.00
Maria Mirosławwtorek11.30 – 12.30
Alina Chromczakczwartek13.35 – 14.35
Danuta Okapawtorek12.30 – 13.30
Ks. dr Franciszek Klizaczwartek12.20 – 13.20
Jerzy Stępieńśroda12.20 – 13.20
Roman Górapiątek10.30. – 11.30
Justyna Roczeńczwartek13.20 – 14.20
Katarzyna Walśroda12.00 – 13.00
Renata Sadurskaponiedziałek10.30. – 11.30
Karolina Komanponiedziałek /214.00 – 15.00
Krystyna Kataczwartek /28.45. – 9.45
ks. Kamil Wołyński wtorek /213.10 - 14.10
Alicja Wróbelpiątek /212.25 - 13.25
Bozena Dziedzicśroda /214.04 - 13.05
Ewa Pawełkiewiczpiątek /214.00 - 15.00