Zespół Szkół w Żółkiewce
Godło
ZS
w Żółkiewce
Oj, weekend już się kończy!
20
:
23
:
10
Menu

Zobacz również

Zajęcia pozalekcyjne

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciel prowadzącyDzień tygodniaGodziny zajęćPrzedmiotsala
Henryk Różyłowtorek14.10- 14.55przedmioty zawodowe, mechanizacyjne, informatyka7
Dariusz Golecponiedziałek 14.00 – 14.55przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Krzysztof Chudziakpiątek13.55 – 14.55przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Marcin Szafraniecczwartek13.00 – 13.45przedmioty zawodowe mechanizacyjne, zajęcia praktyczne
Andrzej Mirosławwtorek14.10 – 14.55przepisy ruchu drogowego
Maria Mirosławwtorek14.10 – 14.55przedmioty ekonomiczne, bibliotekaBiblioteka, 17
Anna Jaworponiedziałek 14.10 – 14.55przedmioty ekonomiczne16
Marek Gałkaśroda14.10 – 14.55przedmioty ekonomiczne6
Alina Chromczakponiedziałek14.10 – 14.55j. polski12
Danuta Okapawtorek14.10 – 14.55j. niemiecki11
Alicja Wróbelczwartek14.10 – 14.55geografia14
Ks. Andrzej Szałęgaponiedziałek14.55 – 15.30religia5
Jerzy Stępieńśroda14.10 – 14.55historia, wiedza o społeczeństwie14
Roman Górapiątek13.20. – 14.05j. angielski13
Justyna Roczeńczwartek14.10 – 14.55fizyka, chemia, matematyka3
Katarzyna Podgórska-Szpytwtorek14.10 – 14.55wychowanie fizycznesala gimnastyczna
Renata Sadurskapiątek14.10. – 14.55biologia3
Karolina Komanponiedziałek 14.00 – 15.00psychologia10
Krystyna Kataśroda14.10. – 14.55plastyka

Terminy indywidualnych kontaktów nauczycieli z rodzicami

NauczycielDzień tygodniaTermin
Dyrektor Szkoły – Stanisław Rogalskiponiedziałek/wtorek9.00 – 14.00
Henryk Różyłoczwartek9.40 – 10.25
Dariusz Golecczwartek13.50 – 14.35
Krzysztof Chudziakwtorek13.50 – 14.35
Andrzej Mirosławponiedziałek8.00 – 8.45
Maria Mirosławwtorek, czwartek10.00 – 13.00
Anna Jaworczwartek9.40 - 10.25
Marek Gałkaczwartek12.20 – 13.20
Alina Chromczakpiątek11.30 – 12.30
Danuta Okapaśroda8.50 – 9.30
Alicja Wróbelczwartek12.50 – 13.15
Ks. Andrzej Szałęgawtorek9.35 – 10.00
Jerzy Stępieńponiedziałek9.40 – 10.25
Roman Górawtorek10.45- 11.30
Justyna Roczeńponiedziałek12.30 – 13.15
Katarzyna Podgórska-Szpytwtorek8.50 – 9.35
Renata Sadurskaczwartek11.35 – 12.20
Karolina Koman-Wardaponiedziałek, środa10.30 – 14.00
Marcin Szafraniecponiedziałek8.00 – 8.45