Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce
Godło
ZSP
w Żółkiewce
Środa - Czy Twój tydzień jest również udany?
03
:
03
:
54
Menu

Zobacz również

Osiągnięcia uczniów

Nazwa konkursu Uczestnicy Osiągnięcia
XXXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - blok: mechanizacja rolnictwa Eliminacje Okręgowe:
Arkadiusz Bandosz,
Sebastian Węcławek,
Marcin Traczyński

Etap centralny:
Arkadiusz Bandosz
Arkadiusz Bandosz – miejsce II
Sebastian Węcławek - miejsce V
Marcin Traczyński – IX miejsce



Arkadiusz Bandosz – tyuł finalisty
Ogólnopolskie Eliminacje Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Matysiak Piotr Matysiak Piotr - tytuł laureata
Drużynowe zawody sportowe w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym Klaudia Lewicka,
Monika Rak
II miejsce
Drużynowe zawody sportowe w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym Paweł Kondratowicz,
Mateusz Chraplewski
III miejsce
Indywidualne zawody w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym i na szczeblu rejonowym Klaudia Lewicka,
Monika Rak
uczestniczyły
XI Powiatowe Eurobiegi Grzegorz Chałczyński ,
Łukasz Dolecki
VI miejsce na 1800 m
VIII miejsce na 1800 m
Turniej piłki nożnej w ZSP w Żółkiewce „ Puchar Wiosny” reprezanacja szkoły: klasy I i II T II miejsce
Konkurs wielkanocny na pisankę wielkanocną organizowanym przez OKS w Żółkiewce Izabela Padzińska I miejsce
Konkurs na kartkę wielkanocą organizowanym przez OKS w Żółkiewce Klaudia Lewicka
Paulina Ścibak
wyróżnienia
IX edycja Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość „ Klaudia Lewicka wyróżnienie
Powiatowy Konkurs przedmiotowy Aneta Zielonka kl. I T, Anna Wilczopolska kl. III T, Mateusz Sadło kl. IV T, Piotr Duma kl. III T, Tomasz Basiak kl. IV T. III miejsce szkoły w powiecie
XXXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - blok: mechanizacja rolnictwa Eliminacje Okręgowe: Piotr Duma III T i Andrzej Parka IV T Piotr Duma – miejsce VI
Ogólnopolskie Eliminacje Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Piotr Duma Uczestnik finału ogólnopolskiego
Drużynowe zawody sportowe w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym Sabina Jaremek, Karina Malinoś, Karol Flor i Dawid Skorek
Indywidualne zawody w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym i na szczeblu rejonowym Karol Flor Uczestnik finału
XIII Powiatowe Euro biegi Kamil Gąbka II miejsce na 1800 m
Konkurs na kartkę wielkanocną organizowanym przez OKS w Żółkiewce Adriana Dobosz, Kinga Rzeżutka, Wioletta Szabała I miejsce Adriana Dobosz, Wioletta Szabała
XI edycja Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość „ Sabina Jaremek, Karina Malinoś, Adrianna Jawor wyróżnienie Adrianna Jawor
XVI Powiatowym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem: „Młodość bez nałogów”. Adrian Korkosz i Jan Stefański z klasy II TE Wyróżnienie
XX Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny – etap powiatowy Drużyna : Jarosław Rzeżutka, Sebastian Cimek i Przemysław Szabała III miejsce
Konkurs Wiedzy o Hetmanie Stanisławie Żółkiewskim Jolanta Wilczopolska, Adrianna Jawor, Sabina Jarekej i Karina Malinoś I miejsce: Karina Malinoś i Sabina Jaremek; II miejsce Adrianna Jawor; III miejsce Jolanta Wilczopolska
V Lubelski Konkurs Statystyczno – Demograficzny Sigma Kwadrat drużyna w składzie: Adriana Dobosz, Kinga Rzeżutka, Wioletta Szabała XII miejsce
Konkurs "Książki naszych marzeń" zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Mateusz Sadło, Tomasz Basiak, Andrzej Sobiesiak wyróżnienie
XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” etap powiatowy Sebastian Cimek IV miejsce
XLI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Piotr Duma III miejsce etap okręgowy, IV miejsce etap centralny
Indywidualne zawody w tenisa stołowego Karol Flor III miejsce w powiecie
Drużynowe zawody w tenisa stołowego drużyna III miejsce w powiecie - chłopcy
III Powiatowy konkurs czytelniczy "My jednak czytamy". Adrianna Jawor III miejsce
XXI Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. drużyna: Wojciech Olcha, Kamil Gąbka, Przemysław Pudło III miejsce
XIV Eurobiegi Kamil Gąbka na dystansie 1800 m II miejsce
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom” etap powiatowy Grzegorz Cimek III miejsce w powiecie